• Обновено
Азриски Женски Модни Дуксери И Дуксери, Женски Ноќта На Вештерките Со Качулка Боја Дуксер Со Долги ракави Обична Блуза Пуловер Блузи Се Занимава Заштеда На Продажб

Азриски Женски Модни Дуксери И Дуксери, Женски Ноќта На Вештерките Со Качулка Боја Дуксер Со Долги ракави Обична Блуза Пуловер

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Обични Блузи,Печатени Со Полка,Секојдневен Дуксер,печатење Со Полка,Качулка,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер . Одговараат За, Зима и Пролет. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.Материјал : полиестер, Изработен од ткаенина, мек и удобен. ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење.35" женски дуксер дозвола. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.20"Length : 72cm/28.Женски Ноќта На Вештерките Качулка Боја Со Долги ракави Дуксер Обична Блуза Пуловер Врвовикарактеристики : 1.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди