• Обновено
Без граници на ребрата на ребрата на јуниори на јуниори на кардиган

Без граници на ребрата на ребрата на јуниори на јуниори на кардиган

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Слој на стилот без симпатичен џемпер на кардиган на границите. Дизајнот со отворен фронт ви овозможува да го носите овој трендовски стил со сите ваши омилени врвови и маички. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Затворање : Отворен предниот дел. Ракави : Долги со детали за ребра. Jебови : Две предни џебови за лепенка. Карактеристики : Зак на должина; подолга должина; странични парчиња .Униор плус големина џемпер од чипка од кардиган од без граници.

Останатите карактеристики

Слични понуди