• Обновено
Покани за мажи за мажи на Лугс, Леар Оксфорд

Покани за мажи за мажи на Лугс, Леар Оксфорд

DEN 591.84
Тековен
Во продавницата

Барате свежа и чиста патика со низок профил? Ве покривме со машката Lear Wide, вашата нова омилена мода подготвена за платно патики сега достапна во ширина. Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Останатите карактеристики

Слични понуди