• Обновено
Докерс Машки тенок фит паметен Flet Flu Ultimate Chino

Докерс Машки тенок фит паметен Flet Flu Ultimate Chino

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Направено со нашата Smart 360 Flex ™ 4-насочна ткаенина за истегнување за чино што се движи како никој друг. Крајниот Чино е крајниот разноврсен пантоло, направен за секоја ситуација и изграден за реалниот живот. Ова вклопување е исправено и опуштено, никогаш не меки. Флексибилна лента за половината, за дополнителна удобност кога сте во движење.

Останатите карактеристики

Слични понуди