• Обновено
Wrcnote Женски Летни Шорцеви Шарени Еластични Половината Обични Кратки Панталони Дами Активна Облека Дневна Шорцеви

Wrcnote Женски Летни Шорцеви Шарени Еластични Половината Обични Кратки Панталони Дами Активна Облека Дневна Шорцеви

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Прилики : Совршен За Спорт, Јога, Плажа, Трчање, Џогирање, Пешачење, Тренинг, Фитнес, Вежбање,Кревање Тегови, Теретана, Бејзбол, Кошарка, Тенис, спортови и активности за сите временски услови, внатрешно или надворешно, или секојдневно носење, секојдневна облека, лежење дома. Стил : Жени Плус Големина Шорцеви За Печатење Со Ленти,Шорцеви За Вежбање Со Висок Струк,Женски Летни Шорцеви За Јога За Трчање, Женски Еластични Памучни Шорцеви За Половината.Жените Плус Големина Печатење Шорцеви Тренингот Спортски Јога Шорцеви Панталони Растеглива Топла Активни Шорцеви. Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Меките спортски шорцеви имаат голема дишење и добра апсорпција на пот.

Останатите карактеристики

Слични понуди