• Обновено
Едноставно И Убаво Сликарство Со Мастило Подлога За Глувци Најпродавана Висококвалитетна Гумена Подлога За Глувци Додатоци За Игри Тастатура Глувче

Едноставно И Убаво Сликарство Со Мастило Подлога За Глувци Најпродавана Висококвалитетна Гумена Подлога За Глувци Додатоци За

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Опис на дизајнот : печатење со целосна ширина, еднострано печатење. Перформанси на производот : силна адхезија, издржлива, зелена, прецизно заклучување на рабовите, близу до работната површина без деформација, задебелен дизајн, поудобно работно чувство, може ефикасно да спречи лизгање и движење на глувчето и тастатурата. Применливи сценарија : канцеларија, игра, студија, за десктоп, лаптоп, КОМПЈУТЕР, конзола итн. Инструкции за перење : рачно перење и машинско перење, а не белење. Посебна Забелешка : податоци за оваа големина поради различни методи на мерење, грешка од 1-2см во рамките на нормалниот феномен. Забелешка За боја : поради различни монитори, физичката ќе биде мала разлика во бојата со бојата на екранот на компјутерот. Количина : едно парче. Материјал : гумен ѓон, предна полиестерска ткаенина, дебелина 3мм. Големина : 400*900*3мм.

Останатите карактеристики

Слични понуди