• Обновено
Ротосв Женски Влечки За Влечење Чизми Чизми Куќни Чевли Внатрешни Надворешни

Ротосв Женски Влечки За Влечење Чизми Чизми Куќни Чевли Внатрешни Надворешни

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Датум на лансирање : 2020/01/13 Име На Брендот : Ротосвдескрипција : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Сребрена, Златна, Сина, Сива, Виолетова, Розова (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ликраутсол : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Ниска Цевка : Вискоза Чевли Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Тип На Зимска Шема : Печатени Со Пруги, Врвка За Влечење, Еластична, Содржина На Пакет За Дишење : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Лизгајте На Удобност без врски патенти или копчиња овие чевли се едноставни за влегување и излегување за секојдневна облека. Лесно се совпаѓа со вашето секојдневно носење - нашите чевли имаат многу бои од кои можете да изберете, а можете да ги усогласите со вашата различна облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди