• Обновено
Силвертон Камче Граница Почетна-Д Fall Кристално Мушка Шарм Нараквица

Силвертон Камче Граница Почетна-Д Fall Кристално Мушка Шарм Нараквица

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Силвертон Камче Граница Почетна-Д Падне Кристално Мушка Шарм Нараквица. Почетната е приближно 0,74 х 0,65 х 0,15 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Исто е и напред и назад. Вклучете Ја Нараквицата дали можеме да ја носиме со две големини за ваша удобност, 7 или 7,5 Инчи. Големи Стаклени И Емајлирани Монистра се прибл. 13мм во дијаметар. Прекрасна кристална нараквица во есенски бои. Црните емајлирани монистра имаат кристали во светло-кафеава, зелена и жолта боја. Големите пушени кристални нараквици во боја на топаз додаваат дополнителен сјај. Двобојниот растојание со монистра ја прави нараквицата екстра разноврсна. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Вклучете Ја Нараквицата дали можеме да ја носиме со две големини за ваша удобност, 7 или 7,5 Инчи.

Останатите карактеристики

Слични понуди