• Обновено
Френк, Асаф Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-поле со лаванда

Френк, Асаф Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-поле со лаванда

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Асаф Френк претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Во Рамка Од 25х32 Бело Модерно Дрво, насловено "поле со лаванда". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Френк, Асаф. Наслов : поле со лаванда. Врамена Големина : 25х32 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Останатите карактеристики

Слични понуди