• Обновено
Машка Модна Каузална Памучна Кошула Дрес Со Кратки Ракави Спортска Каузална Маичка

Машка Модна Каузална Памучна Кошула Дрес Со Кратки Ракави Спортска Каузална Маичка

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

* Големина На ознака : M ~ 3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Големина Mlxl2xl3xlength(см)6466687072light(инч)25,2 26,0 26,8 27,6 28,3 Градите(см)9296100104108 Chest(инч)36,2 37,8 39,4 40,9 42,5 Ракав(см)1819202122 ракав(Инч)7.1 7.5 7.9 8.3 8.7 рамо(см)4142434445 рамо(инч)16.1 16.5 16.9 17.3 17.7 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* ткаенина на предметот : полиестер* боја на предметот : Како Што Покажуваат Сликите* состојба на предметот : бренд нов* Опис на предметот : машка модна каузална памучна Кошула Дрес Со Кратки Ракави Спортска Каузална Маичка* содржина на пакетот : 1* кошула(не се вклучени додатоци)како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Машка Модна Каузална Памучна Кошула Дрес Со Кратки Ракави Спортска Каузална Маичка.

Останатите карактеристики

Слични понуди