• Обновено
Видео кабел за дигитална компонента ултра програма

Видео кабел за дигитална компонента ултра програма

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Видео кабел за дигитална компонента GE Ultra, видео кабел за компоненти од 12 ft за видео уред, ТВ, оптички погон, видео на компонента RCA, заштитен GE Ultra програма за дигитална компонента Видео кабел ви овозможува да уживате во филмовите за квалитет на HD. Карактеристики на компонентата на кабелот. Целосно компатибилен со видео уреди.

Останатите карактеристики

Слични понуди