• Обновено
Мандала Спарк Цефеј

Мандала Спарк Цефеј

DEN 558.88
Тековен
Во продавницата

Мандала на Лав Бренд предизвика движење, група на Фејсбук со седиште во фан има скоро 30.000 следбеници и брои. Само кога мислевте дека не може да стане повеќе магичен, додадовме координирана во боја металик нишка за да додадеме малку замаглување на вашите омилени обрасци. Една торта прави огромен број проекти, без оглед дали е дарежлива шал, капа или ќебе за бебиња. Мандала Спарк Цефеј.

Останатите карактеристики

Слични понуди