• Обновено
Centric 606. Centric Premium Components за управување и суспензија се вклопуваат Изберете: 2006- Dodge RAM 2500, RAM меморија 2500

Centric 606. Centric Premium Components за управување и суспензија се вклопуваат Изберете: 2006- Dodge RAM 2500, RAM меморија

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Центрични врски со врски со врски и комплети за врски помагаат да се врати оригиналниот квалитет на возењето и ракувањето со повторно воспоставување на точна интеграција на лентата за стабилизатор во системот за суспензија, враќајќи ја оригиналната динамика и ракување со возилото. Centric 606.67014 Centric Premium Components и суспензија компоненти одговара на Изберете : 2006-2012 Dodge RAM 2500 2013 RAM 2500 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди