• Обновено
Британците Направија 14к Бело Злато Кубни Циркони & Природни Аметист Женски вечност прстен големина опции-Големина 7

Британците Направија 14к Бело Злато Кубни Циркони & Природни Аметист Женски вечност прстен големина опции-Големина 7

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

ВИСТИНСКО ЦВРСТО БЕЛО ЗЛАТО ОД 14К, независно тестирано, одобрено и печатено Од Канцеларијата За Анализи во Англија. ПЕНЛИВА БЕЛА КУБНА ЦИРКОНИЈА И АМЕТИСТ-краток водич за нега ќе биде испратен со вашето купување за да ви помогне да уживате најмногу од вашиот накит . ИДЕАЛЕН СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК-давањето накит како подарок изразува многу повеќе. ДИЗАЈНИРАН и ИЗРАБОТЕН во РАБОТИЛНИЦАТА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН СЕМЕЕН ЗЛАТАР основана 1954 година.

Останатите карактеристики

Слични понуди