• Обновено
атуруст Бебе Девојка Облека Цвет Печатење Долг Ракав Круг Вратот Возбудува Пуловер + Еластична Половината Страна Џебови Панталони

атуруст Бебе Девојка Облека Цвет Печатење Долг Ракав Круг Вратот Возбудува Пуловер + Еластична Половината Страна Џебови Панталони

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Содржина На Пакетот. Материјал : Мешавина Од Памук. Тоа е внимателен подарок за пријателите и колегите На Денот На Детето, родендените или секојдневниот живот. Ве молиме имајте предвид дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ветување. Боја : Бела. 16пресврт : t38/14.83 Tpants Должина : t46/18.17tпресврт : t36/14.05 Tpants Должина : t43, 5/17, 13пресврт : t42/16.69 Tpants Должина : t36/14. Спецификации. 1* Врвови + 1* Панталони.11tt Waist : t44/17.

Останатите карактеристики

Слични понуди