• Обновено
Сони 54к Детски Каузални Токи За Тркалезни Прсти На Младите Девојки Со Рамна Пета Патент Средно Теле Јава Училишни Чизми Чевли

Сони 54к Детски Каузални Токи За Тркалезни Прсти На Младите Девојки Со Рамна Пета Патент Средно Теле Јава Училишни Чизми Чевли

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Овој стил Работи малку тесен преден прст, Рамна Пета Завршена Со амортизирана влошка, мека внатрешна обвивка завршена со страничен патент за лесно вклучување/исклучување материјал : Синтетичка (Вештачка Кожа) Големина 13 ~должина на вратило : 9,5" (вклучувајќи потпетици)~обем на отворање на врвот : 12" Сони 54к Детски Каузални Токи За Тркалезни Прсти На Младите Чизми Чевли ( тен, 4).

Останатите карактеристики

Слични понуди