• Обновено
Герардо Старнина-Платно

Герардо Старнина-Платно

DEN 263.52
Тековен
Во продавницата

Ова дигитално уметничко платно на Вајмаранер е прекрасна почит кон сите видови миленичиња. Реално изречениот Вајмаранер може да се цени од која било далечина и ги доловува сите сложени детали за карактеристиките на расата. Закачете го ова уметничко дело во која било просторија од вашиот дом или канцеларија и уживајте во моќта на животното што произлегува од платното. #Животинско #кучиња #Вајмаранер #Вајмаранерлав #миленичиња #дигиталарт #Вајмаранерлов #Љубители на Животни #петлов #Платно #Финеарт Герардо Старнина-Платно.

Останатите карактеристики

Слични понуди