• Обновено
Луксузна Сатенска Навлака За Перници За Коса И Кожа-сатенска футрола за Перници со Патент

Луксузна Сатенска Навлака За Перници За Коса И Кожа-сатенска футрола за Перници со Патент

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Сатенските навлаки за перници се достапни во 3 големини : стандардни (21" х 27"), кралица (21" х 31") и крал (21" х 37"). Со нашиот прекрасен избор на бои, сигурно ќе најдете сатенска навлака за перници што одговара на вашиот декор. Осигурајте се да ја видите точната листа за да ја пронајдете вашата големина! Бои : црна, кафеава, бургундска, камила, шампањ, злато, грозје, ловец, слонова коска, скапоцен камен сина, светло сина, лаванда, морнарица, калај, розова, црвена, кралска, жалфија, чај, жолта, црна зебра, кафеава зебра, јагуар печатење, леопард печатење и бела сатенска навлака за перници. УДОБНО И Издржливоладете во лето и топло во зима, сатенската навлака за перници е луксуз во кој треба да се ужива во текот на целата година. Нашата футрола За Сатенска Перница е изработена со висококвалитетна 300 конец-брои 100% полиестерска ткаенина за оптимална мекост и лесна нега. Скриеното затворање на патентот спречува лизгање и гарантира дека перницата останува совршено во навлаката за перници.Машина за перење. Луксузна Сатенска Навлака за Перници За Коса и Кожа - сатенска футрола за Перници со Патент.

Останатите карактеристики

Слични понуди