• Обновено
Перница кадифе Квадрат Фрли Перница Перница Кадифе Перници Троседот Со Цврста Боја Софа Декорација Перница темно зелена

Перница кадифе Квадрат Фрли Перница Перница Кадифе Перници Троседот Со Цврста Боја Софа Декорација Перница темно зелена

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Овој вид капак за перници не е опремен со патент, можете лесно да го откачите или промените, погодно за перење и употреба.Навлаката за перници за софа е изработена од кадифе, која е издржлива и удобна за допир, можете да ја користите без грижи бидејќи е погодна за кожата.Навлаката за перници е дизајнирана со висок сјај и светла боја, која е мазна и може да ви се загрее во студените денови.Овој вид на перници е дизајниран со цврста боја и едноставен стил, можете да го усогласите со различни видови бои што ви се допаѓаат, одговараат за различни стилови на опремување.Овој вид навлака за перници е костум за кревет, софа, исто така може да ја украси вашата дневна соба и да направи да се чувствувате удобно дома.Материјал : кадифе.Боја : прикажи како слики.Големина : 45*45см.Ве молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 1x навлака за перница.(без внатрешна перница) Овој вид навлака за перници е изработен од кадифе, кој е мек и удобен за допир, нема да ја изгребе вашата кожа, можете да нарачате според вашите лајкови. Дизајнирана со цврста боја, оваа перница е погодна за различни видови стилови на опремување, можете да нарачате според вашата потреба. Оваа навлака за перници не е дизајнирана со патент што е погодно за одвојување и употреба, заштедувајќи време и сила за вас. Оваа перница е костум за квадратни перници дома, софа и други места, исто така може да се користи како декорација за вашиот дом. Исто така, оваа кадифена навлака за перници може да ви се загрее во студените денови, можете да ја држите во раце.

Останатите карактеристики

Слични понуди