• Обновено
Детето на моето момче на Картер, диносаурус спиење, игра, големини 0м-9м

Детето на моето момче на Картер, диносаурус спиење, игра, големини 0м-9м

DEN 169.28
Тековен
Во продавницата

Еве суштинско значење за бебето што ќе го користите повторно и повторно. Овој сон и игра поставено од моето дете на Картер е направено со 100% памук за да ги задржи привремени и удобни во текот на целиот ден. Симпатичните детали додаваат дополнителен допир на скратеност на овој едноставен стил што му дава на бебето да се подготви за оние зафатени денови дома. Материјал : 100% памук за блокирање. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Целосен двонасочен патент. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : сите отпечатоци. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат.

Останатите карактеристики

Слични понуди