• Обновено
BOSIXTY 3d Велосипедизам Велосипед Седиште Седло Покрие Рампа Удобно Дише Гел Перница

BOSIXTY 3d Велосипедизам Велосипед Седиште Седло Покрие Рампа Удобно Дише Гел Перница

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Боја : сина, црна, Повеќебојна, црвена материјал : Полиестерзиза : 23*21смтип : Опис на Седлото за велосипеди : 1.Удобното седло за велосипед обезбедува удобна седечка положба кога возите велосипед.2.Ако седиштето за велосипед е оштетено или не функционира, треба да го замените со сосема ново седиште.3.Мекото удобно седло носи добра апсорпција на удари и максимална цврстина, што е погодно за велосипедизам на долги растојанија4.Вентилираниот ergономски премин може да го намали притисокот.5.Лесен за инсталирање : Едноставно отстранете го скршеното седло, монтирајте го на столбот на седиштето и прилагодете ја висината на седлото.Големина шема : 23*21cmpackage вклучени : 1*Велосипед Седло Покритие удобно седло велосипед обезбедува удобна седечка положба кога ќе се вози велосипед. Ако седиштето за велосипед е оштетено или не функционира, треба да го замените со сосема ново седиште. Лесен за инсталирање.

Останатите карактеристики

Слични понуди