• Обновено
Женски Фармерки Фармерки Со Висок Струк Панталони Високи Прави Лабави Женски Фармерки

Женски Фармерки Фармерки Со Висок Струк Панталони Високи Прави Лабави Женски Фармерки

DEN 554.08
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Фармерки, Џеб, Висок Струк, Копче, Секојдневен, тренд и Моден дизајн, Костум за Сите Сезонски Панталони.71"должина : 103.94"Големина : XLUS Големина : 10uk Големина : 14eu големина : 40waist : 82cm/32.96"Колк : 96cm/37.37"ГОЛЕМИНА : lus ГОЛЕМИНА : 8 UK ГОЛЕМИНА : 12eu големина : 38waist : 78cm/30. Одговараат За Целата Сезона.Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Половината : 70см/27.Сезона : Одговараат За Целата Сезона. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо тоа, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женски панталони.37"L8123878cm/30.35" Колк : 100см/39.Пол : Жени.13"Должина : 102.34"Size : Големина На СУС : 4uk Големина : 8eu Големина : 34 Waist : 70cm/27.Стил : Модни Фармерки, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.75"колк : 104cm/40.13" Должина : 102.Повод : Секојдневен,Трчање, Роденден,Запознавање, Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.80" Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Половината : 74см/29.14"колк : 105cm/41.80"Големина : Mus Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 36 Waist : 74cm/29.94"XL10144082cm/32.Материјал : Тип На Тексас Модел : Цврст. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.80"M6103674cm/29.Големеус Сизеук Сизеу Size Waist Length Hip S483470cm/27.

Останатите карактеристики

Слични понуди