• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Семки од виножито цвеќиња vii coral платно уметност од ревизија на Лиза

Трговска марка ликовна уметност Семки од виножито цвеќиња vii coral платно уметност од ревизија на Лиза

DEN 2035.52
Тековен
Во продавницата

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Семки од виножито цвеќиња VII корал“ платно уметност од Лиза Ревизија : Уметник : Лиза ревизија. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Останатите карактеристики

Слични понуди