• Обновено
Смешни Гарфилд Хангри Став Ромпер Момчиња Или Девојчиња Бебе Бебе Бриско БРЕНДОВИ 6М

Смешни Гарфилд Хангри Став Ромпер Момчиња Или Девојчиња Бебе Бебе Бриско БРЕНДОВИ 6М

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Знаете дека сте во искушение да се почестите со ова боди за бебиња за бебиња. Носете го за гордо прикажување ги мразите понеделниците исто како И Гарфилд. Ќе сакате да го носите ова секој ден! ГОЛЕМИНА 6М : Постигнете совршено вклопување за вашето преслатко бебе СО НАШАТА големина 6М, со ширина околу торзото/должина 16"х 11,25", обезбедувајќи симпатичен и удобен изглед за вас малечко. УДОБНО ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот вграден крој, дизајниран со предвремено затворање за полабаво вклопување што одговара и на девојчињата и на момчињата. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Останатите карактеристики

Слични понуди