• Обновено
Силиконски Заштитни Приклучоци Отпорни на Прашина Капачиња Приклучок За Полнач Заштитник За Приклучок За Прашина Компатибилен За Garmin Fenix5 5S

Силиконски Заштитни Приклучоци Отпорни на Прашина Капачиња Приклучок За Полнач Заштитник За Приклучок За Прашина Компатибилен

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Опис. Шарениот заштитник на приклучокот за полнач компатибилен со часовниците гармин. Изработен од висококвалитетни силиконски материјали, тој е отпорен на абење и безбеден за употреба без да донесе лоши несакани ефекти врз човечкото тело. Исто така нема лесно да се деформира. Функција. - Боја : Темносина. - Материјал : силикон. - Големина : Околу 1 х 0,2 х 0,5 см. - Шарениот заштитник на приклучокот за полнач компатибилен со часовниците гармин. - Безбеден силикон со мазна завршница за спортски изглед, нема да го оштети паметниот часовник. - Тој е отпорен на абење и безбеден за употреба без да донесе лоши несакани ефекти врз човечкото тело. - Многу лесно се инсталира на портата за полнење и ќе остане цврсто. Исто така погодно за отстранување. - Изработен од материјал за долготрајна употреба. Шарениот заштитник на приклучокот за полнач компатибилен со часовниците гармин. Безбеден силикон со мазна завршница за спортски изглед, нема да го оштети паметниот часовник. Тој е отпорен на абење и безбеден за употреба без да донесе лоши несакани ефекти врз човечкото тело. Многу лесно се инсталира на портата за полнење и ќе остане цврсто. Исто така погодно за отстранување. Изработени од материјал за долготрајна употреба.

Останатите карактеристики

Слични понуди