• Обновено
Во-фузул Божиќ Дозвола

Во-фузул Божиќ Дозвола

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Соларни Градинарски Светла - Соларно Уредување На Отворено Собрани агарични Ливадски Светла - Топло Светло Водоотпорно Соларно Надворешно Светло за Декорација На Дворот параметри На Производот : големина На Производот : 13,7х42, 5см/5, 34х5, 34х16, 58ин Боја : Зелен Материјал : големина На Пакетот Смола : 29х12, 3х19, 3см/11, 31х4, 8х7.53во Тежина На Производот : О : 450гр/1лб, B : 622g/1.; Светла LED светилка монистра светлина може да до вашиот ноќ; Flocked agaric ливада plug светла ќе фасцинира вас, тоа е убава доволно, Може да создадете романтична атмосфера Идеален подарок избор : Собираат agaric ливада plug-in светла се изработени од високо-квалитет смола + pp материјали, соларни зголеми цвет светла се повеќе реални и coruscating во текот на денот, посветла и повеќе убави во текот на ноќта, и лесно може да се вметне во почвата; тие се единствени отворено градина декорација подароци или подароци за вашите омилени Голема Housewarming Подарок за Другите Отворено Градина Соларни Оркестарот Надгради Соларен Панел и Заштеда на Енергија : Соларен собираат agaric ливада plug светла се опремени со се поголем и поширок соларни панели, кој може да се трансформира повеќе сончева светлина во електрична енергија, подолго работно време, по целосно наполнета, работното време може да се успее 8 часа Лево и десно; Собираат agaric ливада plug светла може да се сместат светлина енергија во текот на денот и автоматски снабдувањето со енергија во текот на ноќта Сигурен Водоотпорен Дизајн : Сончевиот отворено светло роза има IP65 водоотпорен оценка, кои можат да го издржат тешките временски услови храбро во топлина, дожд, студ, снег и мраз; ливчиња и ги остава се направени од високо квалитетни материјали, кои можат да го издржат тешките услови Временски пријателски, сигурен, без кабли, без електрична енергија Лесно да се инсталира : Нема потреба за жици или други дополнителни алатки за да ја инсталирате, вие само треба да се одржи на соларна LED градина украс на сончево место, а потоа вметнете во мека почва; Ве молиме да се сврти на осветленост за позиција пред инсталацијата, собираат agaric ливада Земјата plug светла автоматски се наплаќаат во текот на денот и работи автоматски во текот на ноќта; тие не треба наводнување и нема да исчезнат Пакетот Вклучува : 1x Соларни Отворено Уредување Flocked agaric ливада Plug Светла Соларни Градинарски Lights - Соларни Отворено Уредување Flocked Agaric Ливада Plug Lights - за Топла Светлина Водоотпорен Соларни Отворено Светла За Двор Градина Декорација.

Останатите карактеристики

Слични понуди