• Обновено
Жените Елегантен И Удобен Цветни Пресек Повик Патување Панталони Контрола Премногу Панталони Неодамна Гледано

Жените Елегантен И Удобен Цветни Пресек Повик Патување Панталони Контрола Премногу Панталони Неодамна Гледано

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

39" должина на дното : 111см/43. Подигање Сече Панталони За Жени.91"големина : xl половината : 92см/36. Одликувајќи се со стилски дизајн на страничен шлиц, овие панталони се трендовски и модни напред.22" : 120см/47. за патување, овие панталони нудат разноврсна и удобна опција за секојдневно носење.37" : 128см/50.07" : 112см/44.13"Големина : М Половината : 79см/31.

Останатите карактеристики

Слични понуди