• Обновено
Ичуани Женски Чевли Клиренс Женски Обвивки За Нозе Летен Завој Дебел Долен Кристал Разнобојни Крзнени Сандали

Ичуани Женски Чевли Клиренс Женски Обвивки За Нозе Летен Завој Дебел Долен Кристал Разнобојни Крзнени Сандали

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

€ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ} овие женски слатки чевли се изработени од здрав и издржлив материјал, меки и удобни со добра еластичност.Описрода : Женаупер Материјал : Материјал За Платно : Гумапогодна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил На Прсти : Риба Уста Висок Стил : Дебел Метод На Затворање На Дното : Високи Потпетици За Чевли : 3см/0,4"Висина На Платформата : 2,5 см/0,2"Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) ичуани Женски Чевли Клиренс Женски Обвивки За Нозе Летен Завој Дебел Долен Кристал Разнобојни Крзнени Сандали.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ве молиме наведете ја табелата со големини во" слика На Производот " пред да ја купите.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4. Лесен и дише, може лесно да се стави и соблече. ●ШИРОКА ПРИГОДА е Погодна За отворено, пешачење, Забава, одмор, забава, работа, училиште, трчање, бања, спална соба, дневна соба, спа, теретана, базен, плажа и други прилики.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5. Внимание на големината, а Не Големина. Лесно совпаѓање со здолниште, шорцеви, панталони, кошула и вашиот разноврсен за облекување или секојдневна облека. ●УНИКАТНИ DEGNSI_ Модни Патики/комбиња чевли/Чевли за Трчање/Чевли За Пешачење/Станови/чевли за Танцување/Чизми/Влечки.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Сосема разноврсна и совршено дизајнирана, што може добро да ја измени формата на ногата и да го покаже вашиот темперамент.

Останатите карактеристики

Слични понуди