• Обновено
Шулемин Кутре Пелена Дише Здравствена Заштита Менструација Панталони Куче Гаќи Миленичиња Физиолошки Панталони За Женски Кучиња, Виолетова Л

Шулемин Кутре Пелена Дише Здравствена Заштита Менструација Панталони Куче Гаќи Миленичиња Физиолошки Панталони За Женски Кучиња,

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

) Големина : XL, Половината : 59,7 см-69,8 см/23,5 "-27,48" (Прибл.Опис : со карактеристиките на дишењето и со прилагодлив појас, шорцевите за кучиња се погодни за носење и полетување, нема да направат да се чувствуваат затнат, во исто време нема да ги попречуваат активностите на миленичињата. Средниот дел од физиолошките панталони може да се стави во санитарна рампа или хартиена крпа.) Големина : М, Половината : 40,6 см-50,7 см/15,98 "-19,96" (Прибл.Изработени од врвен памучен материјал, санитарните панталони за миленичиња се меки, пријатни за носење и благи за кожата или косата на домашните миленици. Нашите шорцеви за кучиња дишат и со прилагодлив појас, што е погодно за носење и полетување, и нема да направи да се чувствуваат затнат, во исто време нема да ги попречува активностите на домашните миленици.

Останатите карактеристики

Слични понуди