• Обновено
16 LED осветлена соларна енергија однадвор од не'рѓосувачки челик светло со сив удел

16 LED осветлена соларна енергија однадвор од не'рѓосувачки челик светло со сив удел

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

LED осветлена соларна моќност на отворено градинарска светлосна ставка #HS0051-3 Карактеристики на производот : Светла со 1 LED светло вклучено/исклучено прекинувач под светлосните светлосни светла автоматски се вклучуваат во самракот и исклучувањето на зората мора да бидат поставени во област што прима целосно сонце за Најмалку 8 часа на ден за да работиме правилно, бара една "aa " батерија што може да се надополнува (вклучени) LED светла траат до 60 000 часа Време на траење : 8-10 часа Моно кристален соларен панел сиво потресено стебло вклучува 4 "Црниот тревник удел Димензии : 16 "Долг x 2 3/4 " Широк материјал (и) : пластика/пластика од не'рѓосувачки челик. Соларна моќност.

Останатите карактеристики

Слични понуди