• Обновено
Основи на балди Лута Акциона Фигура На Балди

Основи на балди Лута Акциона Фигура На Балди

DEN 388.96
Тековен
Во продавницата

Ух-ох! Изгледа дека некој добил погрешен одговор. Лутата Акциона Фигура На Балди е целосно артикулирана (особено неговата рака!) затоа, подобро внимавајте на неговиот владетел со потпис шлаканици! Основите на балди Лути Балди Акција Фигура.

Останатите карактеристики

Слични понуди