• Обновено
Рамка Црвено Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Рамка Црвено Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Рачно изработена Рамка За Слики Од Црвено Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии Од 17х35 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се Со Димензии 20, 25х38, 25 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,625 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,375 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 17х35 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Останатите карактеристики

Слични понуди