• Обновено
Во петок Ние Фудбал-Декоративни ВИСТИНСКИ Дрво Ѕид Уметност-Фау Палета Изглед

Во петок Ние Фудбал-Декоративни ВИСТИНСКИ Дрво Ѕид Уметност-Фау Палета Изглед

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Овие вистински дрвени ѕидни уметнички отпечатоци се најдобриот, најуникатниот подарок за секоја посебна свадба, настан, годишнина, роденден, крштевка, прва причест, бар мицва, лилјак мицва, квинкеанера, Божиќ или која било друга среќна пригода! Земете еден за вашите родители, баби и дедовци, брат, сестра, тетка, вујко, братучед, најдобар пријател, младоженец, невеста, слугинка на честа, кум или некој друг што го сакате!. Ова е квадрат од 10 инчи на 10 инчи направен од штици ОД ВИСТИНСКО ДРВО и дигитално отпечатен во целосна боја. Нашиот ѕид е богат со живописни бои и зачудувачки детали кои ќе траат цел живот! Доаѓа со канап прикачен на грбот за лесно закачување. ВИСТИНСКО ДРВО-така ќе има некои варијации во бојата и шемата на жито. ВО ПЕТОК НИЕ ФУДБАЛ. Големина : 10 х 10 Инчи-Домашен Декор Подготвен За Закачување!. Прилагодено направено по нарачка. Доаѓа со канап прикачен на грбот за лесно закачување. ВИСТИНСКО ДРВО-така ќе има некои варијации во бојата и шемата на жито.

Останатите карактеристики

Слични понуди