• Обновено
Џемпери За Жени Против Вратот Плетени Еднобојни Елек Џемпери За Жени

Џемпери За Жени Против Вратот Плетени Еднобојни Елек Џемпери За Жени

DEN 414.08
Тековен
Во продавницата

Фрли На Потпетици, Ѓердан за Симпатичен и Трендовски Изглед. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Уникатниот дизајн на јаката и ракавите помага да се врами и израмни силуетата.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 УЕ : 36 биста : 110см/43. Тоа е едноставен одговор, типична дилема "што да облечам денес".Стил : ние сме посветени на создавање разноврсни и стилски Џемпери. Редовната Дебелина Обезбедува Да Не Се Провери Додека Ве Загрева. Спарете Со Чизми до Глуждот за Сладок и Шик Изглед. женски џемпери пуловер шарени, женски есенски џемпери 2023,женски зимски џемпери 2023, женски џемпери трендовски 2023,женски модни џемпери 2023, преголеми џемпери жени плус големина, есенски џемпери за жени, есенски џемпери за жени 2023,. есенски џемпери за жени плус големина, есенски џемпери за жени лабаво вклопување, есенски џемпери за жени гроздобер, есенски џемпери за жени трендовски, џемпери за жени паѓаат, есенски џемпери за жени 2023 плус големина, есенски пуловер џемпери за жени со плус големина,. џемпери за жени,џемпер,џемпер елек,џемпери за жени трендовски,џемпери за жени трендовски y2k,џемпери за жени трендовски отворен фронт,преголеми џемпери за жени трендовски,џемпери за жени трендовски плус големина,кардигански џемпери за жени трендовски,џемпери за жени облечени секојдневно, џемпери за жени 2023,. Благодарение На Еластичната Ткаенина, Класичниот Џемпер Е Погоден За Повеќето Фигури.Материјал : Меката Ткаенина Ви Носи Неверојатно Искуство Со Носење. Благодарам.28" рамо : 52см/20. Пристојната должина не само што ќе ве стопли, туку и целосно ќе ги промени пропорциите на нозете.

Останатите карактеристики

Слични понуди