• Обновено
Wonder Nation Boys 4- upf 50+ ДОЛГОВЕН ГАРТИРАЕ НА ПРИМАНИЦИ И СВЕТСКИ СВЕТСКИ, ДВЕЕ СОЛЕМИ

Wonder Nation Boys 4- upf 50+ ДОЛГОВЕН ГАРТИРАЕ НА ПРИМАНИЦИ И СВЕТСКИ СВЕТСКИ, ДВЕЕ СОЛЕМИ

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Нуркајте во овој шарен изглед од Wonder Nation. "Магијата " мастилото се менува во печатење кога е влажно. Се продава исклучиво на и. Вклучува осип чувар и стебла за пливање. Осип чувар : потсмев; затворање на полу-зип; долги ракави; стил на пуловер; UPF 50+; џеб на градите со графички. Стики за пливање : Еластична лента за влечење на половината; прикачена кратка постава за мрежи; 2 странични џебови; Магично печатење се појавува кога стеблата се навлажни; Faux лета. Осип чувар : 85% полиестер/15% спандекс; Стебла и постава : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Останатите карактеристики

Слични понуди