• Обновено
Royallove Жени Обични Ноќта На Вештерките Печати Долг Ракав Круг Вратот Sweatshirt Врвот

Royallove Жени Обични Ноќта На Вештерките Печати Долг Ракав Круг Вратот Sweatshirt Врвот

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Многу е погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа, канцеларија, училиште, забава, клуб, одмор или улица, улична облека, перформанси, забава и секојдневен живот итн.87" Ракав : 63cm/24.39" рамо : 57см/22.50"увезена Прилика : овие жени Облеката Е Погодна За кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, Враќање На училиште, меден месец И други прилики.92"големина : ххл биста : 134см/52. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка.08" Ракав : 62cm/24.91" рамо : 61см/24.

Останатите карактеристики

Слични понуди