• Обновено
Организатор на кабел За Апарати, Обвивка За Кабел,Држач За Кабел,Капак За Кабел За Складирање Мали Апарати За Домаќинство За Блендер, Кафемат, Пржење На Воздух

Организатор на кабел За Апарати, Обвивка За Кабел,Држач За Кабел,Капак За Кабел За Складирање Мали Апарати За Домаќинство За

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

[ Висококвалитетен Материјал] : Секој чувар на кабелот е изработен од висококвалитетна гума, издржлива и не е лесно деформирана. Лепилото на дното е висококвалитетен лепак избран за многу тестови, и не е лесно да падне. [Домашен Концентратор] : дали барате алатка што ја прави кујната да изгледа почиста и поудобна? Нашиот Мултифункционален Организатор На Кабел за кујнски апарати го прави организирањето на вашиот миксер за кујнски помагала забавно, удобно и лесно. [Лесно Инсталирање] : не само што ќе имате погодност во организирањето на кабелот за миксер, туку и го олеснивме инсталирањето. Погоден за Пржење На воздух, Тостер, Блендер, Кафемат, Електромагнетна Печка. [ Повеќе Не Е Неуредна] : Со Овој Организатор На Кабел, можете лесно да организирате секакви мали електрични апарати за домаќинство и никогаш да не се грижите дали повторно ќе се сопнете или ќе ги организирате неуредните жици на вашите мали кујнски апарати. Чувајте ги вашите кујни во ред и уредни.

Останатите карактеристики

Слични понуди