• Обновено
Обединетите ткајачи Шарлизираат геометриски крем од Ејвори, ткаени полипропилен област, килим или тркач

Обединетите ткајачи Шарлизираат геометриски крем од Ејвори, ткаени полипропилен област, килим или тркач

DEN 1684.80
Тековен
Во продавницата

Овој апстрактен, геометриски килим има богати бои на црвена, слонова коска и крем. Со супер модерен кружен дизајн, овој килим може да се вклопи во кој било декор. Рачно врежаната шема ќе донесе елегантно чувство во вашата соба. Ова е моќна моќ; ткаен конструиран килим што има поддршка од јута за удобност на континуитет. Дизајнерски геометриски изглед и чувство со убави мулти бои на крем и теракота. Дебелата конструкција со тешка тежина е врежана со рака за да се додаде текстура и да се истакне современиот дизајн. Машина ткаена од полипрополиен за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Останатите карактеристики

Слични понуди