• Обновено
Inleife Фустани За Жени, Женски Мода Crewneck Краток Ракав Се Водат Тенок Торба Колк Молив Здолниште Мини Должина Фустан

Inleife Фустани За Жени, Женски Мода Crewneck Краток Ракав Се Водат Тенок Торба Колк Молив Здолниште Мини Должина Фустан

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Женски Моден Екипаж Краток Ракав Истегнување Тенка Торба Колк Молив Здолниште Мини Должина Фустанкарактеристики : 1. Големина : XL Големина. Големина : Л Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84см/33.07 "Половината : 72см/28. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88см/34.07" Рамо : 42см/16. Големина : XXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 100cm/39.14 "Должина : 97см/37.92" Рамо : 40см/15.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.65" Рамо : 43cm/16. Големина : ХХХЛ Големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди