• Обновено
Магаре бања када животински животни и инсекти графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Магаре бања када животински животни и инсекти графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно hand stretched over a durable wood foundation and then mounted securly into a Modern Box Frame. Artwork Relates To : Tub, Bathing, Bathtub, Mammal, Animal, Bathroom, Donkey. Design by Ziwei Li. First perfectly in any Bathroom, Powder Room, Суета, просторија за одмор или просторија за миење.

Останатите карактеристики

Слични понуди