• Обновено
Колекцијата Ступел Домашен Декор Црно Бело Денес Не Можам Да Возрасен Типографија XL Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 30

Колекцијата Ступел Домашен Декор Црно Бело Денес Не Можам Да Возрасен Типографија XL Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 30

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Ставете насмевка на лицето Со Колекцијата Ступел Домашен Декор Црно-Бело Денес Не Можам Возрасен Типографија Платно Ѕид Уметност, со зборовите "не можам да возрасен денес" со задебелени црни букви во текот на бела позадина. Оваа шармантна ѕидна уметност е прикажана на платно завиткано во галерија и додава хумористичен елемент во канцелариски простор или дневна соба. Изберете од достапни големини. За внатрешна употреба. Печати на платно. Се протега на дрвена рамка со виси хардвер.

Останатите карактеристики

Слични понуди