• Обновено
Куќа На Плажа Нима Трелис Внатрешен Тркач На Отворено Килим Крем Браун, 2'8'

Куќа На Плажа Нима Трелис Внатрешен Тркач На Отворено Килим Крем Браун, 2'8'

DEN 1277.60
Тековен
Во продавницата

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Овие надворешни теписи за внатрешен двор се направени со употреба на предива за лесна нега за крајна отпорност на дамки, мувла и мувла и избледување од сонцето. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Заштедете Пари. Од прометни области во затворени простории до простори за одмор надвор, Килимите на Куќата на Плажа стојат убаво сезона по сезона. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Моќта Се Наѕираше Во Украина . Достапно во повеќе бои и големини . Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . 100% Полипропилен . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Живеат Подобро. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Висина на купот : 0.Колекција На Теписи За Куќа на плажа Затворен Надворешен Тепих Куќа на Плажа внатрешни надворешни килими донесете паметен внатрешен дизајн во дворот, тремот и палубата во дворот. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање .Продавница Safavieh на . За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

Останатите карактеристики

Слични понуди