• Обновено
Iphone плус 6s Плус Цврста Метална Текстура Хибриден Случај Со Гребен Назад Во Црно Бело

Iphone плус 6s Плус Цврста Метална Текстура Хибриден Случај Со Гребен Назад Во Црно Бело

DEN 200.00
Тековен
Во продавницата

Apple iphone 6/6s плус метални текстура случаи. Метална четкана текстура случај со анти лизгави гребени дизајн на задниот капак. Го штити вашиот телефон во екстремни услови со заштита од капки и удари. Совршен исечок ЗА USB, камера, слушалки и копчиња. Овој модел на телефон е познат и Како компатибилен модел со i Phone 6 плус/ i Phone 6 S ПЛУС. Овој хибриден случај со текстура на метал реико iphone 6 плус/ 6s плус хибриден случај со цврста метална текстура со гребен назад во црно бело е одлична ставка за футроли со метална текстура по цена на царинење под 10 долари што не можете да ја пропуштите. Apple iphone 6/6s плус метални текстура случаи. Метална Текстура Случај.

Останатите карактеристики

Слични понуди