• Обновено
Мотор Суспензија Стабилизатор Бар Линк МЕФ-120

Мотор Суспензија Стабилизатор Бар Линк МЕФ-120

DEN 1527.20
Тековен
Во продавницата

Врската За Стабилизатор На Суспензијата на Мотоциклите е дизајнирана и тестирана за да ги исполни спецификациите НА ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се отпорни на абразија и корозија на животната средина. Линкот за стабилизатор на суспензијата Се Вклопува Изберете : 2000-2011 ФОРД ФОКУС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди